image

vrfsnow sunnyATOM KLİMA MÜHENDİSLİK - KLİMA SERVİSİ VE MONTAJI

Atom Klima mühendislik özellikle VRF Klima Sistemlerinin montajı ve bakımı konusundaki deneyimli kadrosu ile İstanbul ve çevre illerde bir çok projeye imza atmıştır. Mitsubishi Electric, Midea, Panasonic, Gree Yetkili Servisi olan Atom Klima Mühendislik Yetkili Özel Servis olarak özellikle Samsung VRF Sistemler ve diğer markalara da hizmet vermektedir. Deneyimli Kadrosu ile güçlü bir klima bakım servisi yapısı olan Airfresh Team bakım yapmaya önce keşif ile başlayıp termal kamera ile mekanınızın ısı kaybını ölçer. Ardından bakım öncesi performansı belirleyip bakım sonrası ile kıyaslama yapılır. Temizlik önlemlerinin ardından 6 farklı kimyasal ile bakımınızı tamamlayıp programdan klimanızın tüketeceği elektriği, çalışma performansını ve yapılan bütün bakım işlerini size anlatarak uygulamasını tamamlar. VRF Klima Sistemlerin'de de özel otomasyon uygulamaları ve kişiye odaklı konfor çözümleri sunar.

gearservice 
aircondinationer

ATOM KLİMA MÜHENDİSLİK - VRF SİSTEMLER UZMANI

Mitsubishi Electric'in değişmeyen vizyonu ile satış sonrasına verdiği önem disiplini, sorumluluğu Atom Klima Mühendislik Ailesi tarasından benimsenmiş ve bu kurallar doğrultusunda hizmet kalitesini belli standartlarda tutabilmek için toplam kalite prensibi ile yola devam etmektedir. 

 

 

 

MİTSUBİSHİ ELETRİC, MİDEA, GREE, PANASONİC VRF SİSTEM KLİMALARIN YETKİLİ SERVİSİ

Bilgisayar bağlantı sistemi ile çözüm odaklı uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Her türlü sorularınız için çevrimiçi sohbetten yardım talep edebilirsiniz.

vrfcloud