image

 

KEŞFETTEAM HİZMETİ NEDİR?

Mitsubishi Electric olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçladığımız ve sektörde daha önce hiç karşılaşılmamış bir keşif sürecini sizlere yaşatmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Keşfetteam ekipleri, size özel geliştirilmiş keşfetteam uygulaması ile en doğru analizi yaparak, sizin beklentilerinizi ve mekanınızın ihtiyaçlarını karşılayacak en doğru klimayı seçmenizde size yol gösterir.

Böylelikle konfor standartlarınız yükselip yaşam kaliteniz artarken, doğru seçilmiş cihazınızla yüksek enerji tasarrufu sağlayarak hem
kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bu fark yaratan hizmetimiz ile daha konforlu günlerde birlikte olmayı dileriz.

 

NEDEN?

Mitsubishi Electric olarak, müşterilerimiz için nasıl bir değer yarattığımızın üzerinde duruyoruz ve biliyoruz ki artık en yüksek katma değer, sadece mükemmel ürün veya hizmeti sunmakla değil, kusursuz deneyimi yaşatmakla ortaya çıkarılabiliyor.

Bu farkındalıkla, müşterilerimizin maddi/manevi ve fiziki ihtiyacını, kendi beklentileri çerçevesinde karşılayacak inovatif çözümler üretmeye odaklanıyoruz. Bir yanda sektöre katkı sağlarken, diğer yanda müşterilerimize kişiselleştirilebilen hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Bunun için teknik uzmanlığımızı, müşterilerimizden gelen geribildirimler ile birleştiriyor ve sürdürülebilir/yönetilebilir stratejiler benimsiyoruz.

Nihai hedefimiz; yaptığımız işe müşterimizin gözünden bakarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu amaçla geliştirdiğimiz Keşfetteam hizmetimiz ile müşterilerimizi rahat ettirecek, yaşamlarını kolaylaştıracak ve sektörde daha önce karşılaşmadıkları farklı deneyimler yaşamalarını sağlayacak çözümler üretmek üzere yola çıktık.


NASIL?

Keşfetteam hizmetimiz ile müşterilerimizin ürün seçimini kolaylaştıracak araçlar kullanıyor ve yazılımlar geliştiriyoruz
      • En doğru mekan analizi yaparak müşterimize en doğru klimayı seçmemize olanak veren ( ve Isıl yük hesabı yapan) bir uygulama geliştirdik.
      • Termal görüntüleme ile yalıtım hatalarını, ısı köprülerini, bina hatalarını ve hasarlarını, dış duvarlardaki ve kapılardaki, panjur muhafazalarındaki enerji kayıplarını tespit ediyor ve müşterimizi klimamızdan tam verim alabilmesi için yönlendiriyoruz.
      • Gerçek dünya ile digital sanal dünya arasında bağlantı sağlayan yeni bir yazılım teknolojisi olan Augmented Reality-Artırılmış Gerçeklik uygulaması ile daha montaj yapılmadan ürünlerimizi müşterilerimizin mekanında montaj yapılmış gibi deneyimletiyoruz.

(Artırılmış Gerçeklik uygulamasının sanal simülasyondan farkı:
Artırılmış Gerçeklikte fiziksel zenginleştirme gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve çevredeki elementler ile etkileşim içerisindedir. Buna karşı sanal gerçeklikte ise gerçek dünya yerine tamamen simüle edilmiş bir dünya vardır.)

 

SONUÇ?

Müşterimizin beklentisi ve mekan ihtiyacını karşılayacak en doğru klima seçimi ile daha konforlu bir yaşam alanı sağlanması ve yüksek enerji tasarrufu ile hem müşterimizin bütçesine hem de ülke ekonomisine katkı

Kaliteli ürüne yaraşır hizmet mükemmelliği.

 

 

Ücretsiz Keşif Talebi İçin Tıklayın !

 

  

image